099 2000 347
099 2000 347 096 2000 347 с 10:00 до 22:00
Или авторизируйтесь на сайте
Корзина пуста Кошик замовлень

Суші і роли з креветкою


Білий дракон
Білий дракон
8 Шт 290г Норі, Болгарський перець, Креветка, Сир Філадельфія, Рис
221
грн
Гункан з крабом
Гункан з крабом
1 Шт 35г Норі, Спайс соус, Краб, Рис
21
грн
Гункан з креветкою
Гункан з креветкою
1 Шт 35г Норі, Спайс соус, Креветка, Рис
41
грн
Нігірі з креветкою
Нігірі з креветкою
1 Шт 40г Рис, Креветка
50
грн

Не так давно в столиці відкрився чудовий суші-бар, стрімко завоював популярність серед клієнтів різного віку. Зараз «Narnia Sushi» пропонує корисну, вишукану і дуже смачну їжу в Первомайському. особливий інтерес викликають суші з креветкою, адже вони містять чимало вітамінів, необхідних людині мікроелементів. Харківська область увійшла в число пріоритетних напрямки розвитку філіальної мережі.

Як готують роли з креветкою

Звичайно ж, розкривати професійні секрети і технологію виробництва ми не будемо, але виділимо особливості роботи закладу:

  • Прийнявши рішення замовити суші, ви можете бути повністю впевнені в їхній бездоганній якості. На кухню надходять продукти тільки вищої якості.
  • Над створенням ролів з креветками трудяться кваліфіковані кухарі, які пройшли тривалий курс навчання. В ролі наставника виступає шеф-кухар, який пропрацював 15 років у відомих закладах громадського харчування Іспанії. У ведучого фахівця багатий послужний список і він невтомно впроваджує європейські стандарти громадського харчування в Первомайському.
  • Тільки у нас ви зможете насолодитися оригінальними авторськими ролами! Досвідчений шеф-кухар вже створив чимало ексклюзивних кулінарних творінь, які встигли оцінити в столиці.
  • Ви можете поспостерігати, яким чином готуються суші з креветкою. Ми спеціально віддали перевагу відкритій, добре переглядається кухні.
  • Грамотна організація праці дозволяє пропонувати смачні страви істотно дешевше конкуруючих кафе.
  • Поряд з обідами замовники можуть отримати і смачні авторські напої. Гарантуємо, що вони так само хороші, як і наша кухня!

Як відбувається доставка суші

Вам досить вибрати на порталі суші-бару сподобалися роли і внести номер телефону, адреса. Доставка суші в межах міста відбувається приблизно протягом години. Якщо сума замовлення 400 грн. і більше, ви нічого не платите за роботу кур'єру. При заявці невеликого обсягу доведеться віддати 20 грн. безпосередньо за доставку. Не забуті і інтереси жителів передмістя. Якщо ви хочете зробити заявку на територію передмістя, то повинні знати, що замовлення від 700 грн. підвозяться безкоштовно. При розміщенні скромною заявки доведеться доплатити 50 грн. співробітнику кур'єрської служби.

Нарния сейчас спит...
Оформите предварительный заказ сейчас, или возвращайтесь к нам в рабочее время!
с 10:00 до 22:00
Оформить заказ