099 2000 347
099 2000 347 096 2000 347 с 10:00 до 22:00
Или авторизируйтесь на сайте
Корзина пуста Кошик замовлень

Макі Суші


Різноманітна японська кухня дозволяє самому вимогливому цінителю з витонченим смаком вибрати їжу в відповідно до своїми уподобаннями. Серед справжніх «бестселерів», що користуються попитом в Первомайському, можна назвати маки роли. Поспішаємо повідомити мешканців міста про те, що «Narnia Sushi» готова поставляти ці страви в значних кількостях. Доставляють маки суші по самим різними адресами!

Робочі правила

Треба згадати, що перший заклад відкрилося в столиці і буквально за кілька днів стало вельми популярним. Таким же чином виглядає ситуація і в Харківська області, де почала роботу мережа філій суші-бару. заклад функціонує за наступними жорсткими правилами:

  • Незалежно від рівня кваліфікації, до самостійного приготування страв допускаються фахівці, що пройшли тривале стажування у шеф-кухаря. Цей професіонал приїхав з Європи, відпрацювавши в ресторанному бізнесі 15 років.
  • Купуються тільки кращі продукти. Ніколи не використовується риба, що пройшла цикл заморозки.
  • Кухня працює відкрито, на очах у клієнтів. Кожен з вас, дорогі замовники, може поспостерігати за таїнством приготування ролів.
  • Персонал працює без зволікання для того, щоб оперативно задовольняти потреби покупців.

Незалежно від рівня кваліфікації, до самостійного приготування страв допускаються фахівці, що пройшли тривалу стажування у шеф-кухаря. Цей професіонал приїхав з Європи, відпрацювавши в ресторанному бізнесі 15 років. Купуються тільки кращі продукти. Ніколи не використовується риба, що пройшла цикл заморозки. Кухня працює відкрито, на очах у клієнтів. Кожен з вас, дорогі замовники, може поспостерігати за таїнством приготування ролів. Персонал працює без зволікання для того, щоб оперативно задовольняти потреби покупців.

Як замовити суші

Немає нічого складно в розміщенні заявки. Дійте наступним чином і протягом години ви отримаєте смачні маки роли:

  • Виберіть з широкого меню сподобалися позиції.
  • Заповніть невелику форму замовлення безпосередньо на сайті.
  • Якщо у вас виникли якісь питання, зв'яжіться в телефонному режимі з менеджером і проясніть деталі.
  • Дочекайтеся прибуття кур'єра і зробіть оплату.

Важливо знати, що в межах міста вам не доведеться оплачувати послуги кур'єрської служби в тому випадку, коли ви вирішите замовити маки суші на загальну суму 400 грн. або більше. Якщо заявка скромніше, будьте готові віддати 20 грн. кур'єру за його працю. У схожому порядку обслуговується і передмістя, але там безкоштовна доставка забезпечується при покупці на 700 грн. За невеликі покупки треба оплатити і транспортні послуги, вартість яких становить 50 грн. Нагадуємо про можливості самовивозу. В цьому випадку ви отримаєте непогану знижку в розмірі 10%.

У цій категорії немає товарів

Нарния сейчас спит...
Оформите предварительный заказ сейчас, или возвращайтесь к нам в рабочее время!
с 10:00 до 22:00
Оформить заказ