//
099 2000 347
099 2000 347 096 2000 347 с 10:00 до 22:00
Или авторизируйтесь на сайте
Корзина пуста Кошик замовлень

Кілограм Суші


Сет Святковий
Сет Святковий
40 Шт 1320г Філа БІГ з лососем, Футумакі з лососем, Запечений рол з сиром, Чорний дракон, Фелікс рол
821
грн

Зростаючий попит на здорову їжу в країні показує, що люди усвідомили пряму залежність тривалості життя від якості їжі. Рідко де зустрінеш стільки ж довгожителів, як в Японії. Цей факт наочно демонструє, що краще з'їсти сім'єю кілограм суші, ніж бургери або піцу. Тепер корисне японське харчування стало доступно в Первомайському. Тут можна замовити суші сети з доставкою, незалежно від місця проживання.

Як замовити суші

Існує досить простий, абсолютно зрозумілий навіть новачкам порядок розміщення замовлення:

  • Спершу треба відкрити портал суші-бару для того. ознайомитися з пропонованим меню. Асортимент нараховує десятки позицій, тому треба бути уважним.
  • Після того, як ви вибрали кіло суші, необхідно оформити замовлення. Для цього використовуйте стандартну форму бланка в онлайн режимі. У заявці необхідно вказати ім'я, номер телефону і докладна адреса.
  • Займає доставка суші порівняно невеликий проміжок часу. В межах Первомайського ви отримаєте пакет через 45-60 хвилин після створення замовлення.
  • Важливо! Завжди є можливість заощадити на покупці. Для цього треба стежити за актуальними акціями. До того ж, самовивіз передбачає 10% знижку. Проживають в Харківській області іменинники за тиждень до торжества і через аналогічний проміжок часу після можуть розраховувати на дисконт 10%.

Скільки коштує доставка суші

Поспішаємо порадувати прихильників здорового харчування пропозицією з приводу роботи кур'єрської служби. вам достатньо купити роли на суму 400 грн. для того, щоб не довелося оплачувати кур'єру його роботу. Є цікава пропозиція і для жителів передмістя. Замовляючи великі суші сети, ви також можете розраховувати на безкоштовне обслуговування. Кур'єру доведеться заплатити тільки за вартість самих страв. Головне, щоб ваше замовлення було не менше, ніж на 700 грн.

Бездоганна якість

Треба згадати про жорсткі стандарти, що діють на кухні. У процесі виробництва використовуються тільки високоякісні продукти. На відміну від багатьох конкурентів, «Narnia Sushi» ніколи не користується замороженої рибою. Будьте впевнені, що кожен кілограм суші в повній мірі виправдає ваші очікування! Ми впевнені, що ви також ввійдете в число постійних покупців суші-бару!

Зараз Нарнія тимчасово не працює.
Як тільки ми запустимося, ви побачите цю новину у нас в Instagram
Слава Україні!