099 2000 347
099 2000 347 096 2000 347 с 10:00 до 22:00
Или авторизируйтесь на сайте
Корзина пуста Кошик замовлень

Суші Дракони


Японська міфологія загадкова і багатогранна. У ній підтримується поклоніння різним тваринам. Причому одним з найбільш шанованих і шанованих вважається дракон. Він не просто асоціюється з силою і могутністю, а й знайшов своє відображення в повсякденному житті.

У тому числі і в кулінарії. І сьогодні роли дракони улюблені не тільки японськими гурманами. Настільки ж затребувані вони в нашій країні. А «Нарнія Суші» пропонує свій погляд на ці роли. Тут можна замовити суші не тільки по оригінальною, але і за новаторською рецептурою. Які з них смачніше? Спробуйте. І ви самі зможете відповісти на це питання.

Кращі суші на будь-який смак

У «Нарнія Суші» відвідувачі можуть вибрати такі суші з цієї колекції:

  • Білий Дракон. Унікальне поєднання краба з креветками наповнює звичний смак суші новими фарбами і непередаваними відчуттями;
  • Чорний дракон. Ідеальний баланс снігового краба з іншими інгредієнтами нікого не залишить байдужим. Спробуйте. І ви самі в цьому переконаєтеся;
  • Зелений дракон. Непередаваний смак страви дарує цікаве поєднання вугра з соусом і кунжутом. Відмовити собі в такому задоволенні неможливо.
  • Окремої згадки заслуговує червоний дракон, який здатний порадувати смакові рецептори істинного гурмана особливим шармом і пікантність. Особливою прикрасою меню вважається золотий дракон, що пропонує неперевершену гармонію смаків і ароматів.

«Нарнія Суші» - кращі роли в Первомайському на будь-який бюджет

Готуються роли дракон з добірних продуктів і за унікальною рецептурою, розробленою шеф-кухарем з 15-річним стажем і досвідом роботи в кращих європейських ресторанах. Тут немає заморозки і напівфабрикатів, а відкрита кухня дозволяє кожному бажаючому особисто проконтролювати процес приготування улюбленої страви.

Радує і доставка суші, що охоплює місто і всю територію передмістя. Можна користуватися в Первомайському Харківської обл. і самовивіз, а зручна форма розрахунку виключає складності при оплаті замовлення. Зробити це можна готівкою і безготівково.

Шукайте кращі суші і роли в Первомайському? Хочете побалувати себе оригінальними смаками або віддаєте перевагу звичної рецептурі страв? Все це готові запропонувати в «Нарнія Суші». Спробуйте. Впевнені, вам точно сподобається.

У цій категорії немає товарів

Нарния сейчас спит...
Оформите предварительный заказ сейчас, или возвращайтесь к нам в рабочее время!
с 10:00 до 22:00
Оформить заказ